okleiniarka Feldera

Okleiniarki kabinowe, uniwersalne, ręczne
bazantjack

okleiniarka Feldera

Postautor: bazantjack 13 maja 2013, 20:33

czy ktoś może ma u siebie ta okleiniarke? Chciałbym poznać opinie i dowiedzieć sie czy warto kupować…
miodmalinaa

Re: okleiniarka Feldera

Postautor: miodmalinaa 15 maja 2013, 19:09

Cześć. Ja niestety nie polecę tej firmy, ale głównie ze względu na obsługę i kit jaki wciskają. Kupiłem daaawno temu okleiniarkę G200 i okazało się być kupą złomu… Musiałem tylko inwestować w części, nie mogłem czasami w ogóle na niej pracować, serwis naprawiał maszyn ę tak, że działała maksymalnie tylko dwa dni… Musiałem się tego pozbyć jak najszybciej!
slawzel77

Postautor: slawzel77 16 maja 2013, 8:47

widziałem ostatnio u kolegi po fachu w warsztacie jakąś Feldera zieloną okleiniarkę, nie pamiętam dokładnie jaką, a nie chce mi się szukać. W sumie nie ma wielkiego przemysłowego warsztatu i jakoś szczególnie nie narzekał na maszynę. Jeśli nadal jesteś zainteresowany tą firmą, to zapytam o model. Daj znać
bazantjack

Postautor: bazantjack 17 maja 2013, 21:48

slawzel77 pisze:widziałem ostatnio u kolegi po fachu w warsztacie jakąś Feldera zieloną okleiniarkę, nie pamiętam dokładnie jaką, a nie chce mi się szukać. W sumie nie ma wielkiego przemysłowego warsztatu i jakoś szczególnie nie narzekał na maszynę. Jeśli nadal jesteś zainteresowany tą firmą, to zapytam o model. Daj znać

Napisałem ci wiadomość prywatną

Wróć do „Do oklejania”